top fight logo export web
jake paul ngannou

Ngannou je nula! vysmál se Jake Paul. Jenže pak potkal šampiona na ulici

To překvapení, když se někomu vysmíváte, ale ten dotyčný vám pak záhy zaklepe na rameno.

Jake Paul se snaží budit zájem za každou cenu, což je jedním z důvodů, proč do éteru vysílá hlášky, nad kterými zůstává rozum jenom stát.

Není to tak dávno, co tento odvážný YouTuber prohlásil, že by v ringu hravě porazil 99 % všech zápasníků z UFC. Nezapomněl zmínit, že se mezi nimi nachází i těžkotonážní šampion Francis Ngannou, kterého jinými slovy pasoval do role absolutní nuly.

„Francis je pro mě snadný fight. Sleduji ho už delší dobu a musím říct, že kdybychom se utkali, neměl bych s ním většího trápení. Nulový box, nulová technika. Vlastně se divím, proč je to vůbec šampion UFC,“ otevřel si Jake před časem pusu.

francis ngannou

Co jsi to říkal?

Čas sice pokročil, ale Francis nezapomněl. Když se s kontroverzním YouTuberem setkal osobně, poklepal mu v tichosti na rameno a ihned mu připomněl: „Zdravím, kamaráde. Tak co jsi to o mně říkal?!“

Jedinou klikou bylo, že je Francis navzdory své muskulaturní postavě jinak klidným člověkem. Proto měl pro Jakeovo chování pochopení.

„Takže ty bys se mnou rád bojoval?!“ ptal se.

„Ale no tak, kamaráde, to byl jen vtip,“ dával Jake rychlou zpátečku.

Oba borci se potom rozešli v dobrém, ale opět se potvrdilo, že to je celé jen show. Paul budí pozornost, ovšem ne všechna svá slova je ochoten dostát.