Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Khabib Nurmagomedov vaha
Foto: Instagram/Khabib Nurmagomedov

Nové jméno na seznamu! Jake Paul prozradil, že chce vyzvat Khabiba, nadávat by mu ale nemohl

Úderný list Jakea Paula se rozrostl o další velké jméno.

Khabib Nurmagomedov už kdysi uvažoval o přesunu do boxerského ringu, ovšem díky svému poutu k UFC si tuto zkušenost odkládal až na konec kariéry, která byla poznamenána i nečekanou smrtí jeho otce.

Khabib v říjnu loňského roku ohlásil svůj odchod do MMA důchodu, čímž si ponechal vrátka otevřená k jiným bojovým odvětvím. A této situace by rád využil Jake Paul.

„Ještě tu máme tu nevyřízenou věc s Tyronem Woodleym, ale dozajista je Khabib také jedním z bojovníků, které bych rád přivítal v ringu. Proti němu bych však upustil od veškerého trashtalku a nadávek, protože je to člověk, kterého velmi uznávám a ke kterému chovám velký respekt. Khabib je nejlepší, ale chci s ním bojovat,“ řekl Paul.

„The Eagle“ je poněkud zvláštní člověk, abyste s ním mohli jednat a dosáhnout přitom svého, musíte být perfektně připraveni. On sám už do života peníze nepotřebuje, ale například boxerský souboj za účelem dobré charitativní věci, do toho by jít mohl. Už teď například v Dagestánu staví nemocnice a po celém světě buduje řetěz tělocvičen.

Fyzické proporce má Orel navíc stejné jako takový Tyron Woodley. Limit lehké váhy v UFC měl častokrát potíže splnit, ve skutečnosti by mu seděl spíše veltr. Teď bez boje se drží na hranici okolo 85 kg. K Jakeu Paulovi by to tedy neměl daleko.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin