top fight logo export web
Larry Holmes boxeri

Nulové dovednosti! Fury, Wilder i Joshua byli tvrdě pomluveni boxerskou legendou

Larry Holmes nemohl zůstat zticha, když slyšel, že boxeři v dnešní těžké váze nejsou tak špatní. Opak je prý pravdou, jsou naprosto hrůzostrašní.

Doba jde kupředu, a tudíž se dá říct, že stará generace boxerů v těžké váze byla jiná, bojovala jinak, a dokonce i vážila jinak – myšleno tak, že dneska jsou boxeři z nejvyšší hmotnostní kategorie jak vyšší, tak těžší.

Larry Holmes zažil své nejlepší kariérní období mezi lety 1978-1985, kdy dokonce přemohl i slavného Muhammada Aliho, než narazil na bomby v podání Mikea Tysona. A protože posbíral spoustu zkušeností, tak cítí, že dnešní generace má od té staré kvalitou hodně daleko.

„Nechápu, kdo může tvrdit, že jsou dnešní boxeři dobří. Těžká váha už dávno není tím, čím bývala, nikdo tu nemá žádné dovednosti,“ otevřel si pusu muž s přezdívkou The Easton Assasin.

„Tyson Fury, Deontay Wilder ani Anthony Joshua nemají žádnou kvalitu, žádné dovednosti. Dokonce ani nevědí, jak použít klasické jedničky a dvojky nebo se vyhnout ranám a chránit se. Takový Wilder by mě nikdy, skutečně nikdy nemohl zasáhnout tou svou pravačkou, protože je strašně čitelná, a navíc ji ani nevysílá dobře,“ nebral si servítky.

„Ani Fury ale není nejlepší. Abyste byli nejlepší, musíte rozdávat rány, a přitom žádné neinkasovat. Fury se nechává až moc natrefovat. Měl by se hýbat jako já, jako Larry Holmes, který bojoval s každým hvězdným soupeřem… Dříve ale byla jiná doba, nikdy jsme se nikomu nevyhýbali a vždy jsme bojovali s naprostou špičkou, to dnes už neplatí,“ postěžoval si pro Fight Hub.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.