OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

tyson fury koronavir

O bitvu Fury vs. Wilder 3 nebyl zájem, ani lístky se neprodávaly, prozradil promotér

Že se Tyson Fury nakazil koronavirem, to ještě může být pro organizaci požehnáním.

WBC se dle nařízení soudní arbitráže přeneslo k trilogii mezi Furym a Wilderem, která se za normálních okolností měla konat 24. července v Las Vegas. Protože se ale Tyson a několik členů jeho týmu nakazili koronavirem, došlo k více než dvouměsíčnímu odkladu.

„Problém byl v tom, že je ta trilogie z toho komerčního hlediska naprostou katastrofou. Nejenže tu bitvu neměl kdo vysílat ve Velké Británii, ale navíc ani o lístky nebyl zájem. Na takto velký souboj nebyly prodány žádné vstupenky!“ prozradil promotér Eddie Hearn v DAZN Boxing show.

A tak se svým způsobem není čemu divit, že se začalo spekulovat, zdali není Furyho nemoc jen pouhou zástěrkou, jak získat více času, aby bylo prodáno více lístků. Novým zápasnickým termínem se stal 9. říjen.

„Jak chcete promovat bitvu, o kterou není zájem? Deontay Wilder naposledy dostal nehorázné bití a mnoho lidí ani nepočítá s tím, že by se to teď mohlo změnit. Všichni si přejí vidět zápas Furyho s Joshuou, ale bohužel, protože si Tyson neumí plnit svoje závazky, teď musíme čekat,“ podotkl viditelně rozladěný Hearn.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue