Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Evander Holyfield navrat
Foto: Instagram/Evander Holyfield

Obří selhání a lidé se zlobí. Holyfield dostal při návratu do ringu těžkou bídu

Evander Holyfield se v 58 letech nechal trochu unést, když vstoupil do zápasu, na který ale už vůbec neměl dostatek sil.

The Real Deal se chtěl původně vrátit, aby dal lidem zavzpomínat na starou školu. Po pár lekcích tréninku se ale přeci jen nechal unést a své síly zjevně poněkud přecenil.

Holyfield vstoupil na short notice do zápasu proti Vitoru Belfortovi a předem věřil, že mu jeho dovednosti na tohoto MMA vysloužilce budou stačit, velmi se však mýlil.

Již první sekundy duelu naznačovaly, jakým směrem se bude fight ubírat. Netrvalo dlouho a Holyfield padl na podlahu.

Odhodlání sice boxerské legendě upřít nelze, neboť chtěl i po druhém knockdownu pokračovat, ale rozhodčí byl proti. Bitvu zastavil deset sekund před koncem prvního kola.

Co nám naznačila předzápasová videa, to se bohužel stalo skutečností, Evander v tomto věku opravdu nestíhá rychlostně a zjevně ani silově. Ještě teď sociální sítě rezonují zlověstnými emocemi na komisi, která se rozhodla dát tomuto souboji zelenou…

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mike Tyson (@mike_tysonko)

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin