Top-Fight.cz - bojové sporty
logan paul prohra

Odhalil Floyd Mayweather děsivou pravdu týkající se exhibice s Loganem Paulem?

Když se Floyd Mayweather během exhibičního duelu střetl s Loganem Paulem, fanouškům na tom cosi nesedělo. A měli pravdu.

Mayweather se sice už nachází v důchodu, ale stále to nic nemění na jeho smyslu uvažování, že když se naskytne slušně výnosná příležitost za minimální námahu, chopí se jí všemi deseti.

Jednu takovou nabídku mu předložil slavný americký YouTuber Logan Paul, který chtěl zažít „sranda match“ v boxu proti legendě. Oba borci se tedy dohodnuli na osmikolovém duelu, v jehož průběhu měl Floyd jednu velmi dobrou příležitost poslat Logana k zemi. Své šance ale nevyužil. Proč to?

„Lidé si musí uvědomit rozdíl mezi exhibicí a normálním zápasem,“ upozorňoval Mayweather během nedávné konference federace WBC.

„To, co jsem s Loganem podstoupil, byla exhibice, pouze jsme se bavili. Jediné, co jsem musel dělat, je to, že jsem čas od času něco předvedl. Kdyby to byl skutečný fight, ukončil bych ho ještě v prvním kole,“ řekl.

Mayweather tedy žádal fanoušky, aby se na jeho souboj s Loganem Paulem dívali s nadhledem. Někteří totiž skutečně věří, že YouTuber neformálně vyhrál na body. I to ale není pravda.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • Box
  • Odhalil Floyd Mayweather děsivou pravdu týkající se exhibice s Loganem Paulem?