top fight logo export web
04954a8f5a12ecf1569c8ad4f1a0d28dbdd86405

Odvážné a nečekané tvrzení! Kdo je nejlepší boxer těžké váhy celé historie podle Tysona Furyho?

Tyson Fury promluvil o tom, kdo je podle něho nejlepším boxerem celé historie nejvyšší hmotnostní kategorie.

Spousta lidí se domnívá, že se nová generace boxerů s tou starou nemůže srovnávat, což podotkl mimo jiné i sám Evander Holyfield, ovšem sám aktuální král divize těžké váhy federace WBC je naprosto odlišného názoru.

Podle více než dvoumetrového obra z Manchesteru nemusíme nejlepší těžkou váhu hledat nikde daleko v historii, je jí údajně on sám.

„Za posledních tisíc let nebyl v mé divizi soupeř, který by mě byl schopný porazit. To já jsem tím největším šampionem, který kdy žil,“ pravil Fury před obrazovkami stanice BT Sport.

„Tohle je můj úděl, k němuž jsem byl zrozen. Operuji na největší světové scéně a pokaždé předvedu kvalitní výkon,“ dodával sebevědomý jedenatřicetiletý rodák z Manchesteru.

Na Tysona Furyho bude závěrem letošního roku čekat trilogie proti ještě nedávno neporaženému Deontayi Wilderovi. Místo konání zatím není jisté, ovšem vypadá to, že dražbu na pořádání turnaje vyhraje Čína.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.