top fight logo export web
ce13513f51b7ae939bca31730749ae0e9f3dee1f

Odveta Wildera s Furym je téměř potvrzena! Promotér odhalil, kdy by k opakované bitvě mělo dojít

Jak si oba dva zápasníci po duelu 1. prosince slíbili, tak by se co nevidět mělo i stát. Odveta mezi Tysonem Furym a Deontayem Wilderem pomalu dostává svou reálnou podobu.

Odveta mezi Tysonem Furym a Deontayem Wilderem

„Snažíme se dát věci co nejrychleji do pohybu,“ pravil manažer a promotér britského bojovníka, jenž během prvního duelu se svým americkým protějškem utržil dva knockdowny, po nichž se v obou případech dokázal postavit zpátky na nohy a dojít si pro remízu.

„Skvělá zpráva je, že si každý přeje odvetu. Jak fanoušci, tak především i zápasníci,“ pokračoval Frank Warren. „Místo konání zatím není určeno, ale vypadá to zase na Ameriku – přesně tam, kde jsou peníze,“ dodal anglický byznysmen, co nezapomněl podotknout, že potenciální datum konání bude odhaleno v následujících dnech, potažmo týdnech. Se vší pravděpodobností však někdy na jaře.

Své hodnocení k odvetě přidal i Tyson Fury: „Líbí se mi myšlenka dubnové odvety a domácího prostředí, možná právě v Manchesteru, ale ve skutečnosti je jedno, kde se to odehraje. Jsem schopný kvůli tomu i letět i do Austrálie, opravdu je mi to jedno.“

Při své cestě za znovuzrozením hodlá porazit jen ta největší jména. Wilder by měl být první. „Já jsem pravý šampion těžké váhy. Nepotřebuju k tomu nějaký titul, abych to věděl. Doufám, že si užiju ještě několik boxerských dobrodružství, protože je mi stále jenom 30, což mi dává šanci být zahrnut v těch největších bitvách, jaké kdy svět viděl,“ potvrzoval.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.