top fight logo export web
Tyron Woodley tetovani

Odveta za tetování. Tyron Woodley se už připravuje na svůj reparát proti YouTuberovi

Tyron Woodley potvrdil, že je odveta s Jakem Paulem prakticky hotovou věcí. Nejprve však musí své tělo zkrášlit a celému světu dát najevo, jak svého soka miluje.

Jedná se o tetování, jež bylo součástí dohody obou borců. Původní dohoda zněla, že do tetovacího salonu zamíří poražený, jenže potíž byla v tom, že se Tyron za poraženého vůbec nepovažuje.

„Ve skutečnosti mě zařízli rozhodčí, v tom zápase jsem byl mnohem lepší,“ prohlašoval „T-Wood“, načež se dožadoval okamžité odvety.

Jake nejprve říkal, že Tyron svou šanci měl a tu propásl, ale nakonec mu poručil, že pokud si na své tělo vytetuje nápis „Miluji Jakea Paula“, tak si s ním ohledně druhého měření sil plácne. A k této podmínce bývalý šampion velterové váhy UFC okamžitě přistoupil.

„Potvrzuji, že je odveta oficiální záležitostí,“ sdělil pro server MMAFighting.com Woodley. „Nechám si tu blbost vytetovat, ale jakmile ho seknu, tak se mu vysměju a tetování zase půjde pryč,“ doplnil.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.