Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Tyron Woodley tetovani
Tyron Woodley tetovani

Odveta za tetování. Tyron Woodley se už připravuje na svůj reparát proti YouTuberovi

Tyron Woodley potvrdil, že je odveta s Jakem Paulem prakticky hotovou věcí. Nejprve však musí své tělo zkrášlit a celému světu dát najevo, jak svého soka miluje.

Jedná se o tetování, jež bylo součástí dohody obou borců. Původní dohoda zněla, že do tetovacího salonu zamíří poražený, jenže potíž byla v tom, že se Tyron za poraženého vůbec nepovažuje.

„Ve skutečnosti mě zařízli rozhodčí, v tom zápase jsem byl mnohem lepší,“ prohlašoval „T-Wood“, načež se dožadoval okamžité odvety.

Jake nejprve říkal, že Tyron svou šanci měl a tu propásl, ale nakonec mu poručil, že pokud si na své tělo vytetuje nápis „Miluji Jakea Paula“, tak si s ním ohledně druhého měření sil plácne. A k této podmínce bývalý šampion velterové váhy UFC okamžitě přistoupil.

„Potvrzuji, že je odveta oficiální záležitostí,“ sdělil pro server MMAFighting.com Woodley. „Nechám si tu blbost vytetovat, ale jakmile ho seknu, tak se mu vysměju a tetování zase půjde pryč,“ doplnil.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin