top fight logo export web
Wilder: Furyho tak zmaluju, že ho ani jeho vlastní matka nepozná

Oficiálně! Deontay Wilder zná dalšího soupeře. V případě výhry jde znovu na Furyho

Deontay Wilder se možná vážně dočká a s Tysonem Furym si střihne čtvrtý zápas. Potřebuje k tomu už jen jednu výhru.

Slavný alabamský boxer si v polovině října hned v prvním kole poradil s Finem Robertem Heleniusem, díky čemuž se stal druhým finalistou pomyslného turnaje vytvořeného samotným prezidentem WBC Mauricio Sulaimanem. Prvním finalistou byl Andy Ruiz, který začátkem září na body přemohl King Konga Luise Ortize.

„Karty byly rozdány!“ uvedl Sulaiman pro server boxingscene.com. „Oba finalisté, tedy Deontay Wilder a Andy Ruiz, se nyní postaví proti sobě a vítěz se pak následně stane povinným vyzývatelem šampiona Tysona Furyho,“ potvrdil.

„O termínu začneme jednat až v průběhu prosince. Samozřejmě je naší představou, abychom tento zápas uskutečnili v první čtvrtině nového roku. Patrně půjde o Las Vegas, ale to se ještě potvrdí,“ podotkl prezident nejprestižnější boxerské federace světa.

Fanoušci se mají nepochybně na co těšit

Duel Wilder vs. Ruiz bude velmi napínavý a atraktivní a nepochybně opět skončí před časovým limitem.

Co je ovšem horší, je to, že opět zřejmě nedojde k žádnému sjednocujícímu souboji. Jelikož na Tysona Furyho čeká 3. prosince „zábavný fight“ s Derekem Chisorou, kterého už dvakrát porazil, bude pak federací WBC tlačen do povinné obhajoby proti Wilderovi či Ruizovi. To znamená, že může být Oleksandr Usyk odsunut na druhou kolej.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!