top fight logo export web
6fb8a29df7140d38b61a0cbdeffdd8ac28223ccf

Oficiální promo: Lomachenko vs. Lopez, velká sjednocující bitva o nesporného krále lehké váhy!

Již příští sobotu nás čeká velmi dlouho očekávaný duel o všechny prestižní tituly lehké váhy. Do akce se vrátí Vasyl „Hi-Tec“ Lomachenko (14-1, 10 KO), proti němuž se postaví Teofimo „El Brooklyn“ Lopez (15-0, 12 KO).

Jedná se o bitvu, která bude bavit nejen napětím, ale i svou atraktivitou. Oba soupeři momentálně vysedávají na samotném vrcholu světového žebříčku lehké váhy s tím, že Lomachenkovi patří první příčka a Lopezovi hned druhá. Na záda jim pak dýchá Gervonta Davis či Lee Selby.

Duel je vypsán klasicky na dvanáct kol a uskuteční se 17. října v Las Vegas. Pro tuzemské fanoušky, kteří si tuto událost nebudou chtít nechat ujít, jsou připraveny jak volně dostupné streamy, tak i živý přenos přímo v televizi, který nám zajistí stanice Sport 1.

Protože jde o západní část USA, vysílání začne ve čtyři hodiny ráno našeho času. Vyvrcholení celého bojového galavečera s velkým sjednocujícím zápasem se dočkáme chvíli po šesté hodině.

Naladit se na tuto sjednocující bitvu o pásy WBC, WBA, WBO a IBF můžete již teď, a to prostřednictvím úchvatného promo videa!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.