top fight logo export web

Oleksandr Usyk se zahleděl do nového soupeře. S jeho volbou budete příjemně překvapeni

Doposud neporažená ukrajinská těžká váha naznačila, s jakým soupeřem by se ráda utkala příště.

Oleksandr Usyk momentálně drží rekord osmnácti výher a nula porážek. Nutné je k tomu dodat, že poslední dvě výhry ukořistil v těžké váze, kam se přesunul coby jako jednoznačný král křížové váhy, jenž držel všechny čtyři prestižní pásy v této kategorii.

S podobným cílem přišel třiatřicetiletý Ukrajinec i do nejvyšší hmotnostní kategorie, kde nejprve zdolal Witherspoona a posléze i Chisoru. Po druhém zmíněném skalpu si dokonce vybojoval pozici předního vyzyvatele z řad WBO, ale protože ani on sám nechce stát v cestě duelu Fury vs. Joshua, rozhodl se místo toho nahánět jinou kořist.

„Musíme ještě jednat, aby všechny strany byly spokojeny, ale pravda je, že si duel Furyho s Joshuou všichni přejí vidět a já bych tomu nerad stál v cestě,“ prohlásil Usyk, jehož zrak se upnul na nového potenciálního soupeře. „Máme zde celou řadu chlápků, s kterými bych se rád utkal, ale nejvíc by mě těšil duel s Deontayem Wilderem.“

Oleksandr Usyk je skvělý boxer

Wilder je momentálně bez soupeře a pro zpestření situace by vůbec nebylo od věci, kdyby se nad podobným zápasem vůbec uvažovalo. Usyk by do toho pouze vstupoval s tím rizikem, že kdyby prohrál, přišel by o svou pozici vrchního vyzyvatele WBO.

„Co se mě týče, rád bych v příštím roce bojoval dvakrát. Na místu konání mi nezáleží, vždy se budu snažit o co nejlepší výkon,“ završil Usyk s tím, že se klidně rád ukáže na britské půdě, která má dle jeho slov skvělé fanoušky.  

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.