top fight logo export web
pavel novotny box vyzva

Osovský je bezvýznamný člověk a koště, pálí Novotný. Na zápasnickou přípravu si vyčlenil 200 tisíc

Pavel Novotný vysvětlil, proč si za svůj boxerský zápas poručil 750 tisíc korun. A údajně jde ještě o „směšnou“ částku.

Po nezdařilé realizaci duelu s Jaroslavem Foldynou se Pavla Novotného do ringu pokouší vtáhnout nové, nyní pro mnoho lidí možná ne tak známé jméno, a sice Ivo Osovský.

Ten už stihl prozradit, že od problémového politika z řad ODS dostal souhlas k boxerskému utkání na 3×3 minuty, ovšem zadarmo to nebude. Novotný si poručil 750 tisíc jako odměnu, kterou z velké části použije už nyní do přípravy.

Mnoho lidem přijde takto vysoký obnos vskutku přepálený, přeci jen jde o amatérský souboj. Starosta Řeporyjí to ale na dotaz CNN Prima NEWS hned objasnil.

„Ta částka se mi nezdá tak přepálená. Za zápas s Foldynou jsem měl dostat přes milion. Znám svoji hodnotu na trhu,“ odpověděl Novotný. Zároveň nezapomněl připomenout, že Osovského považuje za bezvýznamného člověka, jehož počastoval i několika vulgárními výrazy. Včetně svého oblíbeného slova „koště“.

200 tisíc na přípravu

Osovský se zmínil, že by boxerský souboj rád podstoupil na Noci Slovanských Bojovníků, která bude na programu začátkem září. Do té doby mají obě strany možnost ladit formu během přípravného kempu, do něhož minimálně Novotný hodlá investovat nemalou sumu.

„Dvě stě tisíc z celkové částky by šlo na přípravu a zbytek bych měl dostat za to, že si ‚lidově řečeno‘ nechám dát přes držku,“ řekl podle CNN Prima NEWS kontroverzní politik, jenž ovšem potají doufá v opak.

Například na svém Twitteru hlásí, že v přípravě zabere, a naopak to bude on, kdo někomu změní fasádu… Za předpokladu tedy, že se tohoto boxerského zápasu vůbec dočkáme. Osovský se nejprve musí zaručit, že těch 750 tisíc do oznámeného termínu sežene.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.