top fight logo export web
547140eee71ece4ffec72720ff3e88b74ad8b21c

Ostuda! Povinný vyzyvatel Wildera neprošel antidopingovou kontrolou, tresty mohou být vysoké!

Další doping v těžké váze a tentokrát ho má vedle Jarrella Millera na svědomí britský bijec Dillian Whyte. Jindy neomylný zápasník, jenž si svou víkendovou výhrou nad Oscarem Rivasem zajistil status povinného vyzyvatele šampiona Deontaye Wildera, tak může přijít o vše, na čem tak dlouhou dobu dřel.

Poněkud hořká novinka byla světu odhalena britskou antidopingovou agenturou UKAD, která ještě před sobotním duelem odebrala oběma účastníkům vzorky, jež následně poslala k rozboru.

Zatímco se souboj uskutečnil a Dillian Whyte (26-1-0, 18 KO) v něm na body (116:111 a 2x 115:112) porazil mocného Kolumbijce Oscara Rivase (26-1-0, 18 KO), tak dorazily výsledky. Ty šokovaly širokou veřejnost a samozřejmě také samotného šampiona z řad WBC.

„Je to odporné, tyhle s*ačky do sportu nepatří,“ zlobil se Wilder ihned, co se doslechl o pozitivním testování člověka, který si právě vybojoval status povinného vyzyvatele. Duel by se měl za normálních okolností uskutečnit po odvetě s Furym, nicméně teď k němu zřejmě vůbec nedojde.

Dillian Whyte měl už v minulosti potíže s dopingem, v roce 2012 kvůli němu vyfasoval dvouletou stopku. Jak se k tomu postaví organizace tentokrát, to je jen otázkou. Je možné, že Rivasovi bude smazána poslední porážka a britský boxer si opět posedí mimo hru.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!