Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • Box
  • Pacquiao po prohře s Ugasem nevypadá vůbec dobře. Oči ani neotevírá a krmit ho musí žena
Manny Pacquiao prohra 2021

Pacquiao po prohře s Ugasem nevypadá vůbec dobře. Oči ani neotevírá a krmit ho musí žena

Už po prohře s Yordenisem Ugasem musel Pacquiao přiznat, že tohle je pro jeho bojovou kariéru nejspíš konečná. A pozápasová atmosféra nám na naději moc nepřidává.

Prakticky po celém světě uznávaný Filipínec, jenž během své aktivní kariéry ukořistil mistrovské tituly v dokonce osmi hmotnostních kategoriích, nyní poznává kruté následky „stáří“. Ve svých dvaačtyřiceti letech přiznává, že se často potýká s křečemi, a navíc se ani naplno nemůže oddávat sparingům.

„Za mých mladších let bych Ugase přeboxoval, nyní je ale má hybnost dost omezena. V pozdějších kolech boje jsem cítil strašné křeče a prakticky na nic jsem se nezmohl. Má mysl by si přála pokračovat, ale mé tělo si již žádá něco jiného,“ přiznával chvíli po zápase Pacquiao, kterému se podařilo přežít všech dvanáct kol, i když se pak z bodového výsledku radovat nemohl.

Pás super velterové váhy WBA tedy zůstal v moci kubánského borce, který tak vyhrál čtvrté utkání po sobě. A zejména do této bitvy měl extra motivaci. „Manny je boxerská legenda, proti ní se chce každý vytáhnout. Všechna čest ovšem tomu, co za svou kariéru dokázal,“ vzdával Ugas svému soupeři hold.

Pacquiao už jen po boji zmínil, že to bylo zjevně naposledy, co mezi šestnáct provazů vstoupil. A pozápasové dění nám příliš na optimismu, že by to mohlo být jinak, nepřidává. Hvězdný Filipínec je zdrcený nejen duševně, ale i fyzicky. „Kdyby nebylo mé ženy, už bych se ani nenajedl,“ přidával s úsměvem. Své oči však na zveřejněném videu raději ani neotevíral.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin