top fight logo export web
Manny Pacquiao prohra

Pacquiaova prohra? Jen se vymlouvá, opřel se tvrdě do boxerské legendy bývalý šampion UFC

Když Manny Pacquiao prohrál svůj poslední zápas s Yordenisem Ugasem, spousta lidí s ním soucítila. Ne každý mu ovšem jeho „pláč“ sežral.

Mnohými uznávaný filipínský boxer se nechal slyšet, že mu během duelu odešly nohy, takže se nemohl naplno pohybovat. I přes tuto nevýhodu ovšem vydržel všechna kola, až si nakonec odnesl jasnou porážku na body.

„Věřím, že kdybych byl mladší, neměl bych problém Ugase porazit. Jedná se přesně o ten typ soupeře, kterého bych snadno přeboxoval. Bohužel pro mě, moje tělo už má jiné plány než má hlava. Není to pro mě tak snadné,“ lamentoval Pacquiao, jehož v dvaačtyřiceti letech již doprovází křeče a zrazuje jej fyzička.

Někomu daná odpověď přijde logická, pro takového Michaela Bispinga, bývalého šampiona střední váhy UFC, jde ovšem jen o pouhou výmluvu, jak se vyhnout pouhé a prosté frázi „Soupeř byl prostě lepší“.

„Tomuhle nerozumím. Proč, když někdo prohraje, nedokáže přiznat, že soupeř byl lepší? Dnešní doba je divná. Většina fighterů se nebojí vstoupit do boje, ale všichni se už bojí akceptovat nepříznivý výsledek zápasu. Prostě to přijměte a snažte se z toho poučit. Když to budete popírat jako Pacquiao, nikdy nevykročíte tou správnou nohou vpřed,“ uvedl Bisping.

Pacquiao po prohře s Ugasem nevypadá vůbec dobře. Oči ani neotevírá a krmit ho musí žena

 

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.