Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Manny Pacquiao prohra
Manny Pacquiao prohra

Pacquiaova prohra? Jen se vymlouvá, opřel se tvrdě do boxerské legendy bývalý šampion UFC

Když Manny Pacquiao prohrál svůj poslední zápas s Yordenisem Ugasem, spousta lidí s ním soucítila. Ne každý mu ovšem jeho „pláč“ sežral.

Mnohými uznávaný filipínský boxer se nechal slyšet, že mu během duelu odešly nohy, takže se nemohl naplno pohybovat. I přes tuto nevýhodu ovšem vydržel všechna kola, až si nakonec odnesl jasnou porážku na body.

„Věřím, že kdybych byl mladší, neměl bych problém Ugase porazit. Jedná se přesně o ten typ soupeře, kterého bych snadno přeboxoval. Bohužel pro mě, moje tělo už má jiné plány než má hlava. Není to pro mě tak snadné,“ lamentoval Pacquiao, jehož v dvaačtyřiceti letech již doprovází křeče a zrazuje jej fyzička.

Někomu daná odpověď přijde logická, pro takového Michaela Bispinga, bývalého šampiona střední váhy UFC, jde ovšem jen o pouhou výmluvu, jak se vyhnout pouhé a prosté frázi „Soupeř byl prostě lepší“.

„Tomuhle nerozumím. Proč, když někdo prohraje, nedokáže přiznat, že soupeř byl lepší? Dnešní doba je divná. Většina fighterů se nebojí vstoupit do boje, ale všichni se už bojí akceptovat nepříznivý výsledek zápasu. Prostě to přijměte a snažte se z toho poučit. Když to budete popírat jako Pacquiao, nikdy nevykročíte tou správnou nohou vpřed,“ uvedl Bisping.

Pacquiao po prohře s Ugasem nevypadá vůbec dobře. Oči ani neotevírá a krmit ho musí žena

 

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin