top fight logo export web
tyson fury hazard

Patří mezi elitu a nebojí se to osolit za miliony! MMA zápasníci a boxeři milují sázení

Lidé rádi sázejí na slavné bojovníky a přiznejme si, že vstup do ringu je pro ně sám o sobě hazardem. Věděli jste ale, že někteří boxeři a MMA zápasníci se sami rádi oddávají hazardu?

Vinnie Pacienza

Bývalý mistr světa v lehké váze z Rhode Islandu rád navštěvoval kasina, kde na pokerových stolech uzavíral šestimístné sázky. Vinnie se však dostal do problémů se zákonem, když v jednom lasvegaském kasinu vypsal neplatné šeky. Hodně peněz také investoval na burze, což vedlo k jeho obrovskému zadlužení. Jeho potíže se přičítají jeho nedostatečnému hospodaření s penězi, protože většinu peněz utratil sázkových kancelářích.

Tyson Fury

Tyson Fury je hazardní hráč a v Las Vegas využije téměř každou příležitost k hazardu. Miluje automaty i kurzové sázení. Často si vsadit i na sebe nebo své kamarády za miliony dolarů. Nejlepším příkladem je zápas s Otto Wallinem.

Conor McGregor

Bývalý šampion UFC v pérové a lehké váze Conor McGregor je mnohem víc než průměrný sportovec. Hodně chodí ven, pije whisky, vyvolává kontroverze a dělá vše pro to, aby upoutal pozornost veřejnosti. Kasino a hazardní hry odpovídají jeho životnímu stylu a on si nikdy nenechá ujít příležitost navštívit nějakou hernu. Kromě toho McGregor již několik let inzeruje stránky s hazardními hrami.

Lex Veldhuis

Tento bojovník se proslavil po zinscenovaném zápase s Bertrandem „ElkY“ Grospellierem v Marbelle. Veldhuis je také členem Pokerstars Pro Team Online. Kromě toho, že je celebritou ve smíšených bojových uměních, je také celebritou ve světě pokeru. Lex Veldhuis vyhrál 62 620 dolarů v roce 2020 a skončil také na 15. místě výsledkové tabulky Main Eventu PokerStars SCOOP.

Ricco Rodriguez

Ačkoli Rodriguez není známý tím, že by sázel v kasinech, mnoho novinářů informovalo, že si vsadil na vlastní výhru proti Randymu Coutureovi. Ricco byl přesvědčen, že získá mistrovský pás UFC v těžké váze, a tak uzavřel velmi vážnou sázku. Podle novinových zpráv si Rodriguez za vítězství v zápase s Couturem vydělal téměř 400 000 dolarů.

Bertrand Grospellier

Stejně jako již zmíněný Lex Veldhuis je Bertrand Grospellier populární jako hráč pokeru a bojovník MMA. Vyhrál také mnoho turnajů, například World Poker Tour, European Poker Tour atd. Je známý také jako hráč kybernetických sportů a bojovník MMA, který se utkal s Lexem Veldhuisem, což se stalo jedním z největších zápasů svého druhu ve světě pokeru.

Anderson Silva

Jeden z nejlepších zápasníků všech dob Anderson „Pavouk“ Silva je známý svou upřímnou láskou k hazardu. Veřejnost ho mnohokrát viděla v kasinech a on sám sázení podporuje a přijímá. Anderson Silva dokonce propagoval sázkové stránky prostřednictvím svých účtů na sociálních sítích, zejména v počátečních fázích své kariéry. Rozhodně patří k největším osobnostem ve světě sportovních sázek.

Terrence Chan

Terrence Chan byl zaměstnancem kasina a při hraní pokeru se mu podařilo vyhrát milion dolarů. Kromě dvou náramků SCOOP získal tento hráč Ultimate Fighting Championship a PokerStar také tituly v dalších bojových uměních, včetně brazilského jiu-jitsu a muay thai. Svou kariéru v MMA zahájil ve Vancouveru a svůj první zápas vyhrál TKO.

Dana White

Dana White je známý jako současný prezident UFC, ale také jako velký milovník blackjacku. S takovou vášní samozřejmě přicházejí velké sázky, v Danině případě doslova obrovské. Rád hraje o vysoké sázky a jako každý úspěšný podnikatel a celebrita si to může dovolit. Přesněji řečeno, 25 000 dolarů na ruku, které pravidelně utrácí, je pro něj naprosto v pořádku.

A to není všechno. Dana White je ve skutečnosti „proslulý“ jako neuvěřitelný hráč blackjacku. Pravidla této hry nejsou tak jednoduchá, a abyste vyhráli, musíte být dobrým stratégem. V kasinu, kde tuto karetní hru hrával, začali pro Dana vypracovávat individuální pravidla. Nejprve začali snižovat limity sázek a nakonec se dostali do bodu, kdy museli zakázat hru White. A není divu, protože se mu podařilo vyhrát 2 miliony dolarů a poté 5 milionů dolarů při hraní blackjacku.

Závěr

Hazardní hry baví každého, ať už jste student, dělník nebo sportovec. Je to spousta zábavy a vzrušení, a tak není divu, že sportovci rádi tráví svůj čas hraním hazardních her nebo her v kasinu. Kromě toho hazardní hry přinášejí adrenalin stejně jako výhody ringu nebo klece.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!