top fight logo export web
marpo vemola o2 arena box

Patrik Kincl předpovídá, kdo a proč vyhraje boxerský zápas Karlos Vémola vs. Marpo

Patrik Kincl má v blížící se boxerské bitvě velkého favorita. A netají se ani tím, že mu bude hodně fandit.

Protože nás právě přivítal měsíc květen, znamená to, že nás od velkolepého OKTAGON turnaje, jenž se má konat v pražské O2 areně, dělí jen dvacet dní.

Ačkoliv nám z očekávaného galavečera kvůli přetrvávajícímu zranění kolene vypadl Gábor Boráros, stále si zde diváci přijdou na své. O zábavu se postarají Miloš Petrášek se Samuelem Krištofičem, Jonas Magard s Václavem Sivákem, Matěj Peňáz s Alexem Lohorém, a především pak Karlos Vémola s Otakarem Petřinou.

Poslední zmíněný duel je koneckonců hlavním tahákem celé akce, která budí zájem nejen fanoušků, ale i samotných zápasníků. Jedním z nich je například Patrik Kincl, který má v této bitvě jasného favorita.

„Já určitě sázím na Marpa. Jednak mu samozřejmě víc fandím, to je asi jasný. A myslím, že na to boxerský um má, stejně tak nějaké zkušenosti. Dlouho se na to připravuje, proto věřím, že by mohl uspět,“ netají se svou náklonností k hudebníkovi z rapového průmyslu.

vemola marpo box

Zároveň tak doufá, že Vémolu vyprovokuje k odvetě v MMA, kde se mu Terminátor zatím vyhýbal.

„S Ondrou Novotným jsem už jednání na toto téma měl, doufám, že to s tím vypadá dobře. Musím se však omluvit, nemůžu moc o interních věcech mluvit. Nevím ani úplně, v jaké je to fázi, ale podle toho, jak jsme se bavili, on o ten zápas zájem má,“ prozradil Kincl deníku Sport.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.