Caleb Plant
Caleb Plant

Plant: Nebuďte překvapeni, pokud Canela seknu příliš brzy. Tento fight je pro mě snazší, než si myslíte

Caleb Plant (21-0, 12 KO) by se co nevidět měl stát oficiálním soupeřem slavného Mexičana Canela Alvareze (56-1-2, 38 KO), kterého hodlá sesadit ze světového trůnu coby jako boxerské jedničky.

Podobné řeči jsme mohli slyšet už u Billyho Joeho Saunderse, ale protože se jedná o sport, ve kterém stačí jeden dobrý úder a rázem jsou veškeré vaše plány zničeny, nemůžeme pochybovat ani o Plantových ideálech, motivaci či schopnostech.

Jedná se o devětadvacetiletého Američana, který má ve své moci pás super střední váhy IBF. Právě ten bude hájit v bitvě, která sice ještě nebyla oficiálně stvrzena podpisem smlouvy, ale co nevidět by se tak mělo stát. Klíčovým termínem se pak stane 6. listopad.

„Jediné, co vám k tomu řeknu, je to, abyste se nedivili, až Canela seknu nečekaně brzy. Tento fight je pro mě snazší, než si většina lidí vůbec myslí. Spolehněte se, že na konci zápasu uvidíte zdviženou mou ruku,“ vyslal před svou největší kariérní bitvou Plant jasný signál.

Alvarez má na svém kontě stále jednu jedinou porážku, kterou mu před osmi lety uštědřil Floyd Mayweather. Od té doby se propracoval až na samotný vrchol P4P žebříčku a dnes je považován za absolutně nejlepšího boxera planety.

Naposledy se tento Mexičan hravě prodral přes Billyho Joeho Saunderse, o němž také spousta lidí hovořila, že bude pro Canela představovat nejtěžší zkoušku kariéry. Prognózy se však hrubě spletly. Můžeme nyní očekávat něco jiného?

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Filip Grznár má problémy

Filip Grznár je borec, jde do všeho!

Filip Grznár je na domácí poměry známý sportovec a již jeho anabáze v XFN ukázala, že diváky přitáhnout dokáže. Do klece se vrhl opravdu po hlavě a vzít na první zápas s minimem tréninkových zkušeností Charlese Andradeho vyžaduje koule jako vodní melouny.