Joshuovi už došla trpělivost. Někteří jen mluví, druzí raději konají, popíchl Furyho

Plivnutí do tváře! Joshua kromě pásů přišel i o možnost boje s Furym. WBC má nového vyzyvatele

Tak hezky to vypadalo a teď je tomu konec. Protože Anthony Joshua ztratil své pásy šampiona a je nyní přivázán k odvetě s Oleksandrem Usykem, rozhodla se i federace WBC zařídit po svém.

Jak potvrdil Joshuův manažer Eddie Hearn, jemuž tato novinka byla sdělena možná jako vůbec prvnímu, „AJ“ je nyní odsunut úplně bokem. Tím, že prohrál, přišel jak o své pásy, tak i o vysněný sjednocující duel s Tysonem Furym (anebo Deontayem Wilderem).

„Bavil jsem se s prezidentem WBC a nevypadá to pro nás zrovna dobře. Vítěz zápasu Dillian Whyte vs. Otto Wallin dostane šanci utkat se s vítězem zápasu Tyson Fury vs. Deontay Wilder 3. Neexistuje žádná šance, že by se tento fight dal obejít. WBC je pevně rozhodnuto,“ sdělil Hearn.

Nakonec pro toto jednání má i pochopení. „Joshua nepředvedl proti Usykovi zrovna nejlepší výkon, takže chápu, pokud se hodlá WBC zařídit po svém,“ říká.

S Joshuou ovšem plánuje ještě tvrdě dřít, aby se podobné zklamání, jako to proti Usykovi, už neopakovalo. „Anthony ví, že dokáže být lepší. Musíme se z toho nezdaru poučit a vrátit se tam, kam patříme. Pokud máme mít na sjednocující souboj v těžké váze ještě někdy v budoucnu nárok, musíme nejprve odčinit tuto porážku,“ je si Hearn dobře vědom.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin