top fight logo export web
tyson fury pivo

Po Wilderovi pro mě budou všichni soupeři už jen lehčím sparingem, směje se Fury

Tyson Fury věří, že jsou ty nejtěžší boxerské dny za ním. Poté, co porazil Deontaye Wildera, údajně jasnou světovou dvojku v těžké váze, všechny ostatní zápasy mohou být jedině lehčí.

Momentálně se začala řešit Furyho další obhajoba. I když se na ni pochopitelně nespěchá, organizace WBC by si ráda udělala jasno v tom, komu by hodlal jejich šampion čelit. A protože na něj nejsou kladeny žádné nároky, může si protentokrát i sám vybrat, kterému borci z popředí žebříčku dá šanci.

„Abych byl upřímný, je mi to jedno. Kdokoliv mi bude soupeřem, ten mi bude soupeřem. Po Wilderovi jsou pro mě všechno už jenom takové lehčí sparingy. Jak je totiž známo, já Gypsy King jsem jasná jednička těžké váhy boxu. Wilder je dvojka a všichni ostatní jsou až za námi,“ sdělil britský šampion pro IFL TV.

„Každého, kdo se proti mně postaví, toho zničím. Nezáleží na tom, zdali to bude Dillian Whyte nebo někdo jiný, i tak to pro mě bude snadný fight. Navíc Whyte, který teď pravidelně držkuje, by vůbec nebyl od věci. Je to takový velký boxovací pytel s nožičkama, pro mě tedy něco úplně ideálního,“ smál se.

„Ať už ale na řadu přijde kdokoliv, výsledek bude vždy stejný. Chladnokrevně toho šmejda vypnu!“ slíbil Fury, který ve svém posledním interview poodhalil, že by pro svou další obhajobu mohl dát šanci Whyteovi. Do jeho rozhodnutí ovšem bude dost co mluvit i stáj Top Rank, která z hlediska snazšího vyjednávání preferuje takového Joeho Joyce. Jak totiž bylo řečeno, federace WBC nutně na žádného vyzývatele neukázala, šampion a jeho tým si prozatím mohou vybrat kohokoliv z popředí žebříčku.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.