tyson fury pivo

Po Wilderovi pro mě budou všichni soupeři už jen lehčím sparingem, směje se Fury

Tyson Fury věří, že jsou ty nejtěžší boxerské dny za ním. Poté, co porazil Deontaye Wildera, údajně jasnou světovou dvojku v těžké váze, všechny ostatní zápasy mohou být jedině lehčí.

Momentálně se začala řešit Furyho další obhajoba. I když se na ni pochopitelně nespěchá, organizace WBC by si ráda udělala jasno v tom, komu by hodlal jejich šampion čelit. A protože na něj nejsou kladeny žádné nároky, může si protentokrát i sám vybrat, kterému borci z popředí žebříčku dá šanci.

„Abych byl upřímný, je mi to jedno. Kdokoliv mi bude soupeřem, ten mi bude soupeřem. Po Wilderovi jsou pro mě všechno už jenom takové lehčí sparingy. Jak je totiž známo, já Gypsy King jsem jasná jednička těžké váhy boxu. Wilder je dvojka a všichni ostatní jsou až za námi,“ sdělil britský šampion pro IFL TV.

„Každého, kdo se proti mně postaví, toho zničím. Nezáleží na tom, zdali to bude Dillian Whyte nebo někdo jiný, i tak to pro mě bude snadný fight. Navíc Whyte, který teď pravidelně držkuje, by vůbec nebyl od věci. Je to takový velký boxovací pytel s nožičkama, pro mě tedy něco úplně ideálního,“ smál se.

„Ať už ale na řadu přijde kdokoliv, výsledek bude vždy stejný. Chladnokrevně toho šmejda vypnu!“ slíbil Fury, který ve svém posledním interview poodhalil, že by pro svou další obhajobu mohl dát šanci Whyteovi. Do jeho rozhodnutí ovšem bude dost co mluvit i stáj Top Rank, která z hlediska snazšího vyjednávání preferuje takového Joeho Joyce. Jak totiž bylo řečeno, federace WBC nutně na žádného vyzývatele neukázala, šampion a jeho tým si prozatím mohou vybrat kohokoliv z popředí žebříčku.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin