Anthony Joshua tip

Podceňovaný Joshua pod náporem emocí: S Furym i Wilderem budu bojovat klidně bez pásů!

Dvě porážky z posledních čtyř zápasů a lidé v jeho schopnosti přestávají věřit.

Anthony Joshua nepředvedl minulý víkend na domácí půdě proti Oleksandru Usykovi zrovna přesvědčivý výkon, za který si ze všech stran slízl velkou kritiku. Pokud všechny ohlasy spojíme dohromady, dozvíme se něco v tom smyslu, že se od britského šampiona čekalo mnohem více.

Jak velká je chvála, když se daří, tak velká je i kritika, když se nedaří. Joshua ji ovšem nějak nezvládl a pod mírným náporem emocí vyhrkl: „Pokud si myslíte, že potřebuji pásy k tomu, abych se pral s těmi nejlepšími, pak jste na omylu!“

Tímto tvrzením se opíral o ten fakt, že klidně vyzve Wildera nebo Furyho, pokud oni sami budou chtít. „Klidně s nimi budu bojovat i bez pásů. Oni ví, že ten zájem o zápas s nimi mám. Tituly jsou pěkné, ale v těchto bojích na nich nezáleží. Utkám se s kýmkoliv!“ ujišťoval Joshua, kterého nyní bude dle doložky ve smlouvě čekat s Usykem odveta.

To znamená, že se nakonec může ještě vše k dobrému obrátit, jestli se dokáže vzchopit podobně jako proti Ruizovi. „Tohle celé je jenom cesta a já jsem součástí té cesty. Nikdy jsem neříkal, že bude jednoduchá, člověk se učí každým dnem. Já tu jsem ovšem kvůli tomu, abych přepisoval historii. Vím, že na to mám. Teď je na čase zase makat a vyvinout se jako fighter,“ dodával AJ.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin