jake paul box doping

„Podvodník“ Jake Paul se zase předvedl, před bitvou s Furym odmítl antidopingovou kontrolu

Jake Paul pořád mluví o tom, jaký je to prvotřídní boxer, ale z nějakého důvodu se vyhýbá antidopingovým kontrolám.

Nyní to na americké „problémové dítě“ práskl John Fury, tedy otec perspektivního Tommyho Furyho, jenž se s Jakem Paulem 18. prosince střetne v boxerském ringu.

Jelikož John zastupuje svého syna, usiloval o to, aby měl ve smlouvě co nejlepší podmínky. A jednou z podmínek mělo být i to, že se oba bojovníci před vzájemnou bitvou nechají otestovat. Pouze jedna strana ale souhlasila.

„Zápasnický kontrakt může zahrnovat spoustu věcí, a i když bych se o tom mohl rozpovídat více do hloubky, postačí, když řeknu, že jsme se pouze dožadovali nějaké antidopingové kontroly,“ prozradil Fury starší.

„Byla to podmínka z naší strany. Chtěli jsme záruku, že oba kluci budou před vstupem do ringu čistí, soupeř s tím ale nesouhlasil, takže si o tom obrázek můžete udělat sami. V samotném závěru je to ale stejně jedno, protože Paulův tým se rozhodl uspořádat ten zápas, oni nás platí a oni určují pravidla,“ uveřejnil.

„Naší prací je jenom vyhrát. Lidé si myslí, že Tommy dostává zaplaceno, aby prohrál, ale to je absurdní. Tommy by raději zemřel, než aby se snížil k něčemu takovému,“ završil John Fury svou výpověď v interview pro Roba Moorea.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin