top fight logo export web
jake paul tommy fury box zapas

Pokud Fury prohraje s Jakem Paulem, měl by se přestěhovat někam na opuštěný ostrov, soudí Joshuův manažer

Pokud skutečně Tommy Fury prohraje v YouTuberem, bude to pro boxerský svět ta největší pohroma.

Tommy je členem významné bojové rodiny, jejíž nejblyštivějším symbolem je Tyson Fury, nejlepší boxer těžké váhy současnosti.

Jeho mladší bratr také ještě nebyl poražen, zato ale za svou kariéru nečelil žádnému pořádnému jménu. I tak se ovšem považuje za profesionálního zápasníka, který hodlá v budoucnu vyhrávat mistrovské tituly.

Vzhledem k velmi lákavé nabídce nyní Tommy Fury neváhal a kývl na pobídku od YouTubera Jakea Paula, s nímž se střetne 18. prosince na Floridě. Jeho bratr Tyson mu bude oporou jak v přípravě, tak i během zápasu v rohu, o zbytek se ale už Tommy musí postarat sám.

„Tohle je velmi ošemetný fight, jelikož vůbec netuším, co od něho můžeme očekávat,“ dostával se ke slovu Eddie Hearn, šéf stáje Matchroom Boxing a zároveň manažer Anthonyho Joshuy.

„Tommyho nemám nasledovaného, proto netuším, co může předvést. Rozum mi ale říká, že pokud by prohrál, pak by se měl vypařit někam na opuštěný ostrov a už se nikdy nevracet, protože by to pro boxerský svět byla ta největší pohroma. Profesionální zápasník a aspirant na titul nemůže prohrát s YouTuberem,“ má jasno Hearn.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.