jake paul tommy fury box zapas

Pokud Fury prohraje s Jakem Paulem, měl by se přestěhovat někam na opuštěný ostrov, soudí Joshuův manažer

Pokud skutečně Tommy Fury prohraje v YouTuberem, bude to pro boxerský svět ta největší pohroma.

Tommy je členem významné bojové rodiny, jejíž nejblyštivějším symbolem je Tyson Fury, nejlepší boxer těžké váhy současnosti.

Jeho mladší bratr také ještě nebyl poražen, zato ale za svou kariéru nečelil žádnému pořádnému jménu. I tak se ovšem považuje za profesionálního zápasníka, který hodlá v budoucnu vyhrávat mistrovské tituly.

Vzhledem k velmi lákavé nabídce nyní Tommy Fury neváhal a kývl na pobídku od YouTubera Jakea Paula, s nímž se střetne 18. prosince na Floridě. Jeho bratr Tyson mu bude oporou jak v přípravě, tak i během zápasu v rohu, o zbytek se ale už Tommy musí postarat sám.

„Tohle je velmi ošemetný fight, jelikož vůbec netuším, co od něho můžeme očekávat,“ dostával se ke slovu Eddie Hearn, šéf stáje Matchroom Boxing a zároveň manažer Anthonyho Joshuy.

„Tommyho nemám nasledovaného, proto netuším, co může předvést. Rozum mi ale říká, že pokud by prohrál, pak by se měl vypařit někam na opuštěný ostrov a už se nikdy nevracet, protože by to pro boxerský svět byla ta největší pohroma. Profesionální zápasník a aspirant na titul nemůže prohrát s YouTuberem,“ má jasno Hearn.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin