top fight logo export web
marpo vemola o2 arena box

Pokud Karlos uteče, tak ho snad už přijdu zbušit do Vémolandu, pohrozil Marpo

Marpo začíná být pořádně zoufalý, další případný odklad už nechce zažít, a kdyby náhodou Karlos odstoupil, tak ho přijde zmlátit klidně do Vémolandu.

Původně se připravoval na zápas, který se měl konat loni v listopadu, následně došlo k přesunutí na únor letošního roku a nově nás termín odkazuje na květen. To jsou dva odklady, během kterých se Otakar Petřina drží v plném pracovním nasazení, které ovšem nemohl zužitkovat nějakým bojem.

Není se čemu divit, že je český hudebník z rapového průmyslu naštvaný. Čím déle bude trénovat, aniž by měl zápas, tím více riskuje, že se buďto přetaví, anebo zraní. A proto trvá na tom, aby květen byl tím úplně posledním možným termínem, kdy se s Karlosem utká. A kdyby jeho soupeř náhodou odstoupil, zaťuká mu doma na dveře nečekaná návštěva.

„Samozřejmě, může se stát cokoliv, může mě například srazit auto, ale já už vážně doufám, že to konečně doklepeme. Karlos stále tvrdí, jak je zdravý a jak je všechno super. Takže kdyby mi to třeba týden před zápasem zrušil, tak za ním snad přijdu bojovat do Vémolandu,“ pronesl Marpo v novém dílu K.O. magazínu.

Zmíněné tvrzení je ovšem nutné brát s nadsázkou. Alternativu v Marpově případě by představovalo nějaké jiné, podobně atraktivní jméno, s nímž by se český raper střetl zjevně v klasickém termínu, a sice 21. května v O2 areně.

Karlos Vémola řeší zranění

„Když by nebyl Karlos, budu mít náhradníka. Protože ten zápas už opravdu chci mít,“ podotkl Petřina s tím, že už více nehodlá čekat. Tím vlastně Karlosovi zdůraznil, aby své dříve zraněné rameno nepřemáhal, pokud má o tento duel skutečně zájem.

Terminátor prozatím hlásí, že je jeho rameno v pořádku, čehož hodlá využít nejen boxerským soubojem s Marpem, ale rovnou o dva týdny později i MMA fightem. To vše kvůli tomu, že více než rok chyběl v akci a nyní hodlá všechen ztracený čas dohnat. Uvidíme tedy, jak a zdali mu budou hvězdy nakloněny.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.