top fight logo export web
logan jake paul zapas

Pokud mi Jake Paul skutečně zašle nabídku k boxu, tak se vrátím, informuje bývalý UFC šampion

Michael Bisping je připravený ukončit svůj důchodový status a vrátit se zpátky do boje, pokud tedy Jake Paul svou předešlou výzvu myslí skutečně vážně.

Někdy si na svá bedra naložíme mnohem větší zátěž, než jsme schopni unést. Ještě než si Jake Paul naplánoval odvetu s Tyronem Woodleym, vedl silné a provokativní řeči vůči Michaelu Bispingovi, bývalému šampionovi střední váhy UFC.

Vše dospělo do bodu, kdy si oba borci mezi sebou vyměnili názory a americký YouTuber slavnému MMA zápasníkovi pohrozil, že mu uštědří lekci v boxu. Jenže tato lekce se jaksi nekonala. A jak se zdá, Bisping by ji opravdu rád dostal.

„Jake tuhle vedl silné řeči, jak dokáže porazit každého postojáře z UFC z jeho váhové kategorie. A pak tomu nasadil třešničku, když se začal obouvat i do mě, aniž bych si ho předtím nějak všímal. Víte, kecat sračky je jedna věc, ale kecat sračky a následně je obhájit, to už se všem jen tak nepodaří,“ dával bývalý UFC šampion vzpomenout na jedno staré moudro.

„Chlapa nedefinují slova, ale činy. Pokud to tedy Jake myslí opravdu vážně, měl by mi zaslat smlouvu k zápasu a já kvůli němu vyjdu z důchodu. A garantuji vám, že pokud se utkáme, tak ten zápas nepřejde přes druhé kolo. Max dvě kola a pak bum, dobrou noc,“ sdělil serveru ESPN.

Momentálně nemá mladší z bratrů Paulů domluvený žádný fight. Mluví se však o tom, že čeká na Natea Diaze, dobrovolně se mu podbízí ale i takový Tommy Fury, s nímž už měl jednou bojovat, ale nemoc jej ze hry vyřadila.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.