Poplach na MMA scéně! YouTuber Jake Paul za dvě minuty zničil šampiona Bena Askrena

Poplach na MMA scéně! YouTuber Jake Paul za dvě minuty zničil šampiona Bena Askrena

Ben Askren zažil možná ještě potupnější zápas, než byl jeho duel s Jorgem Masvidalem.

Bývalý (a tehdy ještě neporažený) MMA šampion z řad velterové váhy nemalých organizací Bellator MMA či ONE Championship se nechal knokautovat YouTuberem a amatérským boxerem Jakem Paulem. A horší pro něj je, že v duelu absolutně nic nepředvedl.

Mladší z bratrů Paulů se od prvních sekund jevil živější, hbitější, a především jeho pravý hák začal rychle úřadovat. Stačily dva přetažené údery a Askren začal líbat podlahu.

Rozhodčí by určitě rád nechal zápas pokračovat, ale na „Funkym“ bylo znát, že byl už po dvou minutách značně omámený. YouTuber si tedy připsal výhru formou KO a nyní se může zaměřovat na další hvězdy, jak zprvu sliboval.

jake paul vyhra dnes

Conor McGregor je další, ale musí nejprve dokázat, že si to zaslouží. Kdyby přijal mou první nabídku, udělal by nejlíp, protože teď si musí vyřešit své sra*ky s Poirierem. A pokud ho Dustin porazí i podruhé, tak potom k boji vyzvu jeho,“ naznačil Jake, že má zájem jen o vítěze.

„Lidé si ze mě dělali srandu, ale já jim všem zavřel pusu. Tohle je historický okamžik, který ovšem ještě nekončí, naopak bude pokračovat,“ přislíbil během svého vítězného pozápasového proslovu.

„Chci, abyste věděli, že jsem skutečný fighter, bojování mám v krvi. Říkal jsem vám to. A také jsem vám říkal, že Bena vypnu v prvním kole,“ chválil se za svou úspěšnou predikci.

Když Jorge Masvidal zmiňoval, že Ben Askren nemá žádné boxerské cítění, měl zřejmě pravdu. Již od prvních sekund duelu bývalého MMA šampiona s amatérským boxerem bylo jasné, jakým směrem se bude tato bitva ubírat. A pro Askrena je to o to potupnější, že na něj sázela celá řada vlivných lidí, včetně samotného Dany Whitea

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue