fury wilder zapas 3
fury wilder zapas 3

Pořádně se připrav, protože budeš bojovat o holý život! vzkazuje Wilder Furymu

Bronzový Bombardér zůstává sebevědomý, že tentokrát Furyho už konečně sekne. Nechce však, aby to měl nějak jednoduché, proto se svého soupeře snaží vyburcovat k lepšímu výkonu.

„Tysone, skutečně se připrav, jak nejlépe dokážeš. Trénuj na maximum, sedři si zadek až na kost, protože až vstoupíš do ringu, budeš bojovat o holý život, který se ti pokusím vzít,“ vzkázal Wilder svému britskému protějšku v promo videu od Top Rank Boxing.

Spousta lidí má těchto výhrůžek na životě už dost, přesto si s nimi Deontay nedá pokoj. V minulosti tak například vyhrožoval Dominicu Breazealovi. Toho ale také potom v boji vypnul hned v prvním kole, i když byl za své drsné řeči dodatečně potrestán.

Jak je vidět, Wilder se vrací k tomu, co mu fungovalo, což je zápas pod náporem nenávisti a vražedných emocí. Tysonovi toho má údajně opravdu hodně co vracet, zejména, když při jejich druhém zápase podváděl.

„Chci to s ním skončit. Za všechny ty podvody, kterých se dopustil, tvrdě zaplatí. Hodlám ho sejmout, potvrdit, že jsem lepší, a tím tu kapitolu navždy uzavřít,“ prohlásil alabamský boxer.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin