Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Khabib Nurmagomedov top box
Zdroj: instagram.com

„Poráží úplně všechny!“ – Khabib odhalil, kdo je podle něho nejlepší boxer současnosti

Ani boxerské zápasy nejsou Khabibovi zcela cizí. Zejména, když v nich působí taková dominantní síla, jakou je Tyson Fury.

Podobně jako ostatní zápasníci, i ruský Orel si sem tam nenechá ujít zápasy v boxu, obzvláště, pokud bojuje jeho oblíbený boxer. A tím je v současné chvíli údajně více jak dvoumetrový velikán z červené části Manchesteru.

„Právě nyní? Pevně věřím, že nejlepším boxerem současnosti je Tyson Fury. Jednak je to těžká váha, ale hlavně je stále neporažený, prostě poráží úplně všechny!“ vzdával Khabib hold aktuálnímu šampionovi nejvyšší hmotnostní kategorie federace WBC.

„Ostatní šampioni mají své zápasy velmi těsné, a to i včetně Canela Alvareze, Oleksandra Usyka nebo Terence Crawforda, ale Tyson smázne všechny s přehledem,“ prohlásil vysloužilý ruský bojovník v Hotboxin‘ podcastu u slavného Mikea Tysona.

A pokud nám budou hvězdy nakloněny, brzy se dočkáme sjednocujícího boje. „Momentálně to je jako semifinále. Wilder vs. Fury a Joshua vs. Usyk, vítězové proti sobě. Musím říct, že se těším,“ doplnil Khabib, který si už netipl složení finálové dvojice.

Snadněji se to ovšem řekne, jak provede. Jak prozradil promotér Eddie Hearn, pokud uspějí Fury a Joshua, pak se velkolepého finále dočkáme, ale kdyby se karty zamíchaly třeba tím, že vyhraje Usyk, tak si to s Joshuou bude kvůli doložce ve smlouvě muset střihnout ještě podruhé.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin