top fight logo export web
Sajad Gharibi nemoc

Potupa na staredownu? Měl jsem covid a horečku, udává Íránský Hulk věci na pravou míru. Forda plánoval zničit

Spousta lidí si z Gharibiho utahovala, že hned na staredownu dostal bídu. On však byl sužován vysokou horečkou.

Je to sice už několik týdnů, během kterých se toho hodně událo, dokonce i samotný zápas byl nakonec zrušen, přesto chtěl Sajad Gharibi pro veřejnost uvést věci na pravou míru.

Mnoho lidí si hned po staredownu myslelo, že tento rádoby „Íránský Hulk“ nemá v duelu proti ověnčenému britskému kulturistovi žádnou šanci. On ovšem tvrdí naprostý opak.

Martyn Ford je herec, a proto mu tolik lidí jeho představení žere. Říkám to celou dobu, hercům nemůžeme věřit, protože vás svými výstupy mohou oklamat, nejsou skuteční,“ rozhovořil se Gharibi.

Ford Gharibi Hulk

A že tento „Hulk“ vyfasoval hned na prvním vzájemném staredownu? Za to prý nemůže…

„Informoval jsem o tom promotéry. Hned po příletu do Dubaje jsem chytil koronavirus, měl jsem vysoké horečky a pomalu jsem se na tiskovou konferenci ani nedostavil. Dohoda ovšem byla, že tam k ničemu nedojde, Ford si ale musel zvednout ego, a když jsem to nečekal, tak mě strčil,“ prozradil.

Proč se o tom ale doslýcháme až teď, když už byl zápas zrušen?

„Nikdy jsem to nepoužíval jako výmluvu, nikdy jsem od žádné výzvy neutíkal. Forda bych v ringu seřezal jako psa, on to věděl, a když se ten střet blížil, musel se mi vyhnout. To byla jediná věc, co mohl udělat, pokud chtěl zůstat v celku,“ uváděl věci na pravou míru.

„Na tu tiskovku v Dubaji jsem dorazil s plicní infekcí, s horečkou, bez formy, sotva jsem se držel na nohou. Neštve mě však, jak se Ford na staredownu zachoval, štve mě, že tak zbaběle z naší bitvy utekl. A i když ho kvůli naší smlouvě nyní žaluji, bojovat stejně budu, i když s někým jiným,“ pověděl.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.