top fight logo export web
4fec5e36fe3eb0bcc6fba614b2ba511edccfe7f0

Potvrzeno! Floyd Mayweather si opět navleče rukavice a zamíří do ringu

Boxerská superstar opět hlásí návrat na místo činu. Floyd Mayweather opráší rukavice a v Tokiu se v rámci exhibičního zápasu střetne se starým rivalem Mannym Pacquiaoem.

Odveta, o které se tak dlouho mluvilo, je prakticky na světě. Bohužel však nepůjde o klasický zápas, nýbrž o exhibici (podobnou té s Tenshinem Nasukawou), která by ale nikterak neměla ztrácet na atraktivitě. 

„Money May, Money May, Money May,“ zdravil Mayweather všechny příznivce na videu ze svého instagramu, kde se snažil nastínit své budoucí plány.

„Betrnk.com – to je můj tým tady v Tokiu. TMT Tokio a samozřejmě já jsem Floyd ‚Money‘ Mayweather. Na čem teď pracuji, to je exhibiční duel Mayweather vs. Pacquiao přímo tady v Japonsku. Zůstaňte naladěni,“ vzkazoval.

Mayweather vs. Pacquiao exhibition Tokyo Japan coming soon Betrnk.com #TMT Japan

Příspěvek sdílený Floyd Mayweather (@floydmayweather),

„Money” (50-0-0) a „Pacman“ (62-7-2) se poprvé v ringu střetli v květnu roku 2015. Tehdy šlo o poměrně vyrovnaný souboj, ve kterém bodoví rozhodčí upřednostnili americkou boxerskou legendu. Spousta bojových fanoušků se však proti tomuto výroku silně ohradila a dožadovala se odvety, včetně samotného Pacquiaoa.

Jak vidno, filipínský rodák se nyní konečně alespoň částečně dočkal. Přesné datum konání nám bude odhaleno v blízké době. Spolu s tím se dozvíme, na kolik bude zápas vypsán kol a jak dlouhá budou. 

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!