Povetkin vytasil smrtící zvedák a poslal Whytea do říše snů – VIDEO

Novým prozatímním šampionem těžké váhy federace WBC se stává Alexander Povetkin, který po strastech vytasil v pátém kole smrtící zvedák, jímž svého soupeře poslal do říše snů.

„Ruský Vítěz“ Alexander Povetkin (36-2-1, 25 KO) tahal téměř celá čtyři kola za kratší část provazu. „The Body Snatcher“ Dillian Whyte (27-2-0, 18 KO) často sázel na nebezpečné jaby a také rád mířil na spodek. Ve čtvrtém kole měl svého protivníka dokonce tak dobře načatého, že dokázal využít momentu překvapení a dvakrát jej poslal na podlahu ringu.

Jak už tomu bývá zvykem, a to zejména v těžké váze, jedna rána dokáže vše změnit. Povetkin načerpal ve svém rohu velmi potřebné síly a do pátého kola vstoupil s novou energií, kterou po krátké výměně úderů promítl do kvalitního kontru, jenž vyšel z jeho levé ruky. Tvrdý a precizní zvedák mířil přímo na bradu a Whytea okamžitě uspal. Rozhodčí nemusel dvakrát váhat a zápas odmával.

Alexander Povetkin se tak stal novým držitelem dočasného mistrovského pásu organizace WBC, který mu dává právo vyzvat vítěze duelu Tyson Fury vs. Deontay Wilder 3.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue