Překvapení! Whytea po drsně vypadajícím KO prý zařízl sudí. Teď si žádá svou pomstu

Prohra? Pouze na papíře, nikoliv ve skutečnosti. Takto nějak se Dillian Whyte dívá na svůj zápas s Alexanderem Povetkinem, od něhož v pátém kole schytal tvrdě vypadající KO. Otřesený však prý byl jenom trochu.

„Není to tak, že bych měl výpadky paměti nebo něco. Vzpomínám si, jak jsem padal a jak rozhodčí počítal ‚Šest, sedm‘. A potom, jak jsem se snažil postavit, tak rozhodčí řekl něco v tom smyslu, že to nemá cenu, že to byl těžký knockdown, a tak to odmával,“ zlobil se Whyte, který 22. srpna utržil druhou profesionální prohru.

O to těžší to ovšem pro něj bylo skousnout. Tato ztráta jej připravila jak o pás dočasného šampiona těžké váhy WBC, ale také o pozici povinného vyzyvatele vítěze bitvy Fury vs. Wilder 3, které se snad koncem roku ještě dočkáme…

„Nemůžu říct, že mě Povetkin neposlal k zemi,“ pokračoval ve své zpovědi Whyte. „Byla to velmi dobrá rána do citlivého místa na bradě, ale zároveň nemůžu říct, že by mě tím uspal. Právě naopak, byl jsem úplně v pořádku. A potom, když (manažer) Eddie Hearn dělal pozápasové interview, tak jsem za ním přišel a právem se dožadoval odvety,“ uváděl.

„Byl jsem na sebe tak moc naštvaný, protože jsem zahodil téměř vyhrané utkání. Povetkin mě nezmlátil, nijak mě nepřelstil, to já mu tu výhru daroval. A proto jsem byl na sebe tak moc rozzloben,“ vysvětloval během rozhovoru pro BBC Radio.

„Nikdo není dokonalý, všichni děláme chyby a ta má přišla v tu nejméně vhodnou chvíli…,“ zpytoval svědomí britský dvaatřicetiletý fighter, který se své odvety dočká ještě letos. Nově se mluví o listopadu, leč oficiálně potvrzené to zatím není.

Dodatečně si můžete zhlédnout i video onoho ukončujícího úderu. Z tohoto záběru není vůbec patrné, že by se rozhodčí dal do počítání. A ani Whyte nevypadá moc při smyslech…

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue