Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
mike tyson zapas 2021
Zdroj: instagram.com

Příští soupeř Mikea Tysona byl podle všeho odhalen. Půjde o velkou odvetu

Mike Tyson si podle všeho už potají plácl se svým dalším soupeřem ohledně exhibičního zápasu.

Ten se uskuteční letos v době vánočních svátků a diváky nepochybně bude zvedat ze sedadel. Slavný Iron Mike hodlá vyprodat celou lasvegaskou arenu, což se mu během jeho prvního comebacku s Royem Jonesem i kvůli koronavirovým restrikcím nepovedlo.

Situace se však nyní změnila, je mnohem více příznivá a diváci si návrat legendy jistě nenechají ujít. Zejména, až se dozvědí, kdo že to bude jeho příštím soupeřem.

„Příštím protivníkem Mikea Tysona bude Lennox Lewis. A rovnou vám mohu dodat, že se nachází ve skvělé formě,“ řekl v novém dílu Sit Down pořadu Michael Franzese, bývalý gangster a lídr newyorského podsvětí.

Franzese byl čirou náhodou i posledním hostem Tysonova Hotboxin‘ podcastu, který byl právě zveřejněn. Zde mu sám Iron Mike tuto novinku potvrdil: „Chci si teď dát exhibici s Lennoxem Lewisem a po něm pravděpodobně přijde na řadu hned Anthony Joshua nebo Tyson Fury.“

Zdali tedy všechno klapne, dočkáme se po téměř dvaceti letech skvělé odvety, na níž by měl navazovat hned další velký duel. Prozatím však není třeba předbíhat a můžeme se kochat samotnou propagací.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin