top fight logo export web
Jake Paul: Woodleyho pošlu na p*del nejpozději ve druhém kole!

Pro odvetu s Jakem si ještě tvrdě půjdu! vykřikuje Woodley. Ve vzduchu cítí nespravedlnost a zaříznutí

Tyron Woodley podle všeho stále není spokojený s bodovou prohrou proti Jakeu Paulovi, který měl údajně pod palcem bodové sudí.

Těžko říct, co si o tom všem myslet, Tyron se nicméně pokouší opět vzbudit zájem, jelikož ví, že mu nikdo tak velké peníze už nedá.

Okolo kolovaly konspirační teorie, že měl Woodley zakázáno Paula knokautovat, proto jej „šetřil“. Když ale zápas došel do bodového rozuzlení, nemohl než kulit oči. Přísedící sudí dali výhru jeho mnohem méně zkušenějšímu protějšku.

„Říkám vám, že to je podvrh. Možná jsem vyslal o něco méně ran, ale zato byly všechny silnější a přesnější. Dokonce i Floyd Mayweather mi po zápase řekl, že si myslel, že jsem vyhrál, takže se tu nebavíme o férovém výsledku,“ zuří Woodley.

Aby si vynutil svou odvetu, nechal si bývalý UFC šampion na prst vytetovat nápis „Miluji Jakea Paula“. Nic z toho mu však nepomohlo, neboť si ambiciózní YouTuber i tak na 18. prosince letošního roku domluvil fight s Tommym Furym.

„Tohle je podlá zrada. Po té odvetě si ještě půjdu, jelikož jsme si já i Jake plácli. Vím, že jsem vyhrál, on se to ale bojí risknout a podstoupit znova,“ dodal Woodley pro ESPN.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.