Jake Paul: Woodleyho pošlu na p*del nejpozději ve druhém kole!

Pro odvetu s Jakem si ještě tvrdě půjdu! vykřikuje Woodley. Ve vzduchu cítí nespravedlnost a zaříznutí

Tyron Woodley podle všeho stále není spokojený s bodovou prohrou proti Jakeu Paulovi, který měl údajně pod palcem bodové sudí.

Těžko říct, co si o tom všem myslet, Tyron se nicméně pokouší opět vzbudit zájem, jelikož ví, že mu nikdo tak velké peníze už nedá.

Okolo kolovaly konspirační teorie, že měl Woodley zakázáno Paula knokautovat, proto jej „šetřil“. Když ale zápas došel do bodového rozuzlení, nemohl než kulit oči. Přísedící sudí dali výhru jeho mnohem méně zkušenějšímu protějšku.

„Říkám vám, že to je podvrh. Možná jsem vyslal o něco méně ran, ale zato byly všechny silnější a přesnější. Dokonce i Floyd Mayweather mi po zápase řekl, že si myslel, že jsem vyhrál, takže se tu nebavíme o férovém výsledku,“ zuří Woodley.

Aby si vynutil svou odvetu, nechal si bývalý UFC šampion na prst vytetovat nápis „Miluji Jakea Paula“. Nic z toho mu však nepomohlo, neboť si ambiciózní YouTuber i tak na 18. prosince letošního roku domluvil fight s Tommym Furym.

„Tohle je podlá zrada. Po té odvetě si ještě půjdu, jelikož jsme si já i Jake plácli. Vím, že jsem vyhrál, on se to ale bojí risknout a podstoupit znova,“ dodal Woodley pro ESPN.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin