Deontay Wilder box top

Prodeje PPV trilogie mezi Furym a Wilderem jsou daleko za očekáváním

I když trilogie mezi Furym a Wilderem budila podle ohlasů opravdu velký zájem, diváci na koupi PPV nějak zanevřeli.

Tyson Fury a Deontay Wilder spolu podstoupili dost možná nejlepší zápas roku, podle mnohých dokonce i celé historie těžké váhy, ale na oficiálních prodejích pay-per-view se to příliš neprojevilo.

Dle novináře Kevina Iole bylo prodáno „pouhých“ 600 tisíc PPV, což je o 250 tisíc méně jak v jejich druhém střetu, který se uskutečnil v únoru loňského roku.

I navzdory těmto poměrně prachbídným číslům si oba hlavní aktéři na výplaty stěžovat nemusí. Tyson Fury si domů odnesl 30 milionů amerických dolarů, Deontay Wilder 20 milionů amerických dolarů. To vše bez bonusů z PPV.

Jednou z možností, proč se lidé uchylovali spíše k nelegálním streamům, může být i vysoká cena oficiálních online přenosů. Ta údajně činila 80 dolarů, což je v přepočtu na naši měnu nějakých 1750 korun.

Dobrou zprávou pro pořadatele je i to, že naplněná byla celá lasvegaská T-Mobile Arena, do níž se dostavilo téměř 19 tisíc lidí. Ti měli na vlastní oči možnost vidět jednu z nejlepších trilogií všech dob.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin