Julio Cesar Chavez

Prohra se Silvou? Měla to být remíza! A navíc jsme se ani nepřipravovali, omlouvá se Chavezův otec

Anderson Silva napravil reputaci MMA fighterů v boxerském ringu a otec poraženého bývalého šampiona to jenom těžce nesl.

Slavný brazilský Spider v nitru šestnácti provazů přemohl slavného Mexičana Julia Cesara Chaveze Juniora, který si byl údajně natolik jistý svou výhrou, že pro tento typ souboje ani netrénoval. Nakonec si ale odnesl porážku na body.

„Můj syn k tomu zápasu nepřistupoval s respektem, ani se nepřipravoval. Šel tam jen s úctou k soupeři, který nakonec ukázal větší odhodlání urvat výhru pro sebe,“ vysvětloval Chavez starší, z jehož slov však bylo cítit mírné znepokojení.

Verdikt rozhodčích byl prý chybný. „Myslím si, že by tomu utkání více slušela remíza. Anderson svými údery nezpůsobil žádné škody, aby si zasloužil vyhrát,“ zmínil se.

Zároveň však avizoval, aby oba účastníci boxerského klání odešli do důchodu. „Byl bych raději, kdyby oba pověsili rukavice na hřebík. Pokud ve své kariéře dojdete do bodu, kdy už se ani nepřipravujete na konkrétního soupeře, je to jasným znamením, že máte přestat,“ navrhoval Julio Cesar Chavez starší.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue