top fight logo export web
9359bd728d245cc224e1a49fa62b252ffb52af93

Promotér Hearn varuje Ruize: Podepsal jsi smlouvu, teď musíš dodržet podmínky!

Ačkoliv se nový král těžké váhy tváří jako nebojácný hrdina, který je ochotný své panství obhájit i v odvetě, tak si stále diktuje podmínky, které by mu obhajobu měly ulehčit.

Jednou a dá se říct hlavní podmínkou je i místo, kde se má odveta mezi Andym Ruizem a Anthonym Joshuou konat. Jak bylo uvedeno ve smlouvě, tak se má opakovaný zápas konat na místě, které vybere poražená strana (patrně tedy Británie). To se ale mexickému šampionovi vůbec nelíbí.

„Přeju si odvetu v Mexico city, Los Angeles, Las Vegas anebo znovu v New Yorku. Já jsem šampion a já vybírám, žádná Anglie!“ nechal se slyšet Andy Ruiz, jemuž se z neznámých důvodů na Britské ostrovy vycestovat nechce.

Co však netuší, je to, že daný kontrakt obsahuje i potencionální místo konání, jehož výběr není v jeho pravomoci.

„Dohoda byla podepsána ještě předtím, než se Andy stal šampionem. Obě strany ji odsouhlasily. Odveta se tedy bude konat tam, kde rozhodne Joshua. A pokud to bude v Anglii, bude to v Anglii,“ osvětloval promotér Eddie Hearn.

Výkonem statného Mexičana jinak nijak neopovrhoval. „Andy byl vybrán z užší skupinky kandidátů. Chtěli jsme soupeře, co bude atraktivní a silný. Vybrali jsme si ho, protože jsme věděli, že tohle splňuje, což v boji také prokázal. Nyní však musí dodržet druhou část dohody. Joshua rozhodne, kde se bude konat odveta!“ zdůraznil Hearn.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!