top fight logo export web
Rytmus chce dalsi zapasy v boxu

Rád bych ještě 2-3 zápasy v boxu, řekl Rytmus. Soupeře má vytipované

Patrik „Rytmus“ Vrbovský se netají svými úmysly, že by se ještě párkrát rád vrátil do ringu. I vysněné soupeře má vytipované.

Úspěšný muzikant ze slovenské rapové scény má za sebou již nějaké boxerské zápasy. Porazil například Molocha, ale prohrál naopak s Marpem anebo Gáborem Borárosem. Podstatné ovšem je, že v tomto sportu vidí své osobní vyžití a rád by v něm pokračoval.

rytmus vegh box
Attila Végh s Rytmusem

Rytmus se našel v boxu

„Chtěl bych ještě tak dva nebo tři zápasy,“ prozradil Rytmus, jenž má i vyhlédnuté ideální soupeře. „Nejlépe odvetu s Marpem,“ řekl na adresu soupeře, který ho na konci roku 2018 v pražské O2 areně jednoznačně vybodoval.

K bojování však slovenský rapper nepřišel náhodou. Celý jeho život, a hlavně tedy dětství, je údajně jeden velký boj. „Tenkrát probíhaly férovky, tak každý měsíc jedna. Sám jsem je nevyhledával, pral jsem se spíš ve chvílích, kdy pohár přetekl,“ prozradil serveru kaocko.

„Měl jsem ale takové období, kdy jsem fackoval hatery na koncertech. Lidi, co po nás házeli flašky nebo ukazovali fakáče. To jsem koncert normálně zastavil, k takovému člověku došel a profackoval ho. Řekl jsem, ať vypadne. Tohle se stalo snad padesátkrát.“

Teď však Rytmus k bojovým sportům přilne naplno, je totiž spoluzakladatelem asociace Fabriq MMA. „K prostředí MMA mám hodně blízko. S Attilou jsme se o tom bavili už několikrát, vnímám to jako byznys, kterému rozumím. Jsme takový mladší bratr Oktagonu. Chceme ale růst, budovat značku. Určitě však nebudeme tvrdit, že jednou Oktagon doženeme. To se podle mého ani nedá,“ pronesl s patřičnou pokorou.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!