Top-Fight.cz - bojové sporty
floyd paul box penize video

Remíza! Floyd Mayweather nedokázal knokautovat Youtubera Logana Paula

A je po všem! Boxerská exhibice vypsaná na osm kol po třech minutách mezi neporaženým boxerem Floydem Mayweatherem a Youtuberem Loganem Paulem nemá žádného vítěze.

Zápas skončil remízou a potvrdilo se, že oba aktéři šli do ringu udělat především show a vydělat hromadu peněz.

Koneckonců to ani jeden z nich neskrýval. Už před zápasem oba hovořili o tom, že chtějí diváky hlavně pobavit. Každopádně rozdíl ve výšce a váze byl obrovský!

Čtyřiačtyřicetiletý Mayweather nastoupil do ringu proti šestadvacetiletému Paulovi, který vážil o 15 kilogramů více a byl o 15 centimetrů vyšší. Po boxerské stránce se nemohli soupeři srovnávat. Logan Paul svůj jediný profesionální zápas v boxu prohrál, Floyd Mayweather všech svých padesát vyhrál.

floyd paul box penize video 2021

Právě rozdíl ve zkušenostech vedl mnohé fanoušky k přesvědčení, že Mayweather Paula knokautuje. Jenže se tak nestalo. Paul vydržel celých osm kol zápasu. I přes obrovský výškový a váhový rozdíl bylo však zřejmé, že má Mayweather navrch. Zápas kontrolovat, Paula si koučoval a ani se u toho extra nezapotil.

Vítěz nebyl oficiálně vyhlášen, protože v tomto exhibičním zápase nebyli přítomni rozhodčí. Většina fanoušků je však zklamaná, protože oběma stranami avizované KO nepřišlo.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
  • Top-Fight.cz
  • Box
  • Remíza! Floyd Mayweather nedokázal knokautovat Youtubera Logana Paula