floyd paul box penize video

Remíza! Floyd Mayweather nedokázal knokautovat Youtubera Logana Paula

A je po všem! Boxerská exhibice vypsaná na osm kol po třech minutách mezi neporaženým boxerem Floydem Mayweatherem a Youtuberem Loganem Paulem nemá žádného vítěze.

Zápas skončil remízou a potvrdilo se, že oba aktéři šli do ringu udělat především show a vydělat hromadu peněz.

Koneckonců to ani jeden z nich neskrýval. Už před zápasem oba hovořili o tom, že chtějí diváky hlavně pobavit. Každopádně rozdíl ve výšce a váze byl obrovský!

Čtyřiačtyřicetiletý Mayweather nastoupil do ringu proti šestadvacetiletému Paulovi, který vážil o 15 kilogramů více a byl o 15 centimetrů vyšší. Po boxerské stránce se nemohli soupeři srovnávat. Logan Paul svůj jediný profesionální zápas v boxu prohrál, Floyd Mayweather všech svých padesát vyhrál.

floyd paul box penize video 2021

Právě rozdíl ve zkušenostech vedl mnohé fanoušky k přesvědčení, že Mayweather Paula knokautuje. Jenže se tak nestalo. Paul vydržel celých osm kol zápasu. I přes obrovský výškový a váhový rozdíl bylo však zřejmé, že má Mayweather navrch. Zápas kontrolovat, Paula si koučoval a ani se u toho extra nezapotil.

Vítěz nebyl oficiálně vyhlášen, protože v tomto exhibičním zápase nebyli přítomni rozhodčí. Většina fanoušků je však zklamaná, protože oběma stranami avizované KO nepřišlo.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue