Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
mike tyson jake paul box

Rockhold: Všichni poserové se přesouvají k boxu, MMA je pro skutečné chlapy

Luke Rockhold není spokojený s tím, kolik lidí v poslední době vyzývá bratry Pauly.

Jedná se zejména o MMA zápasníky, kteří si chtějí přivydělat a kteří údajně tuší, že jim v rámci UFC už tolik pšenka nepokvete. Proto se chytají šancí za pačesy a touží po změnách, jimiž si možná pokazí svou pověst, ale zase si bohatě naplní peněženku.

„Takhle mohou jednat jenom naprostí poserové,“ nebral si servítky Luke Rockhold. „Box je pro sraby, MMA je pro skutečné chlapy. Pokud zde prohrajete, tak si přece zachovám nějakou čest a pokusím se to zvrátit, nebudu hned vyzývat Jakea Paula,“ poznamenává.

Bývalý šampion střední váhy tak narážel například na Jorgeho Masvidala, ten skutečně výrazně touží po boxerském souboji s YouTuberem. V UFC má však platnou smlouvu a Dana White mu nechce udělit žádnou výjimku.

„Těch zápasníků je mnohem více. Každý z nás chce dostat zaplaceno, to je samozřejmé, ale přeci kvůli tomu nebudu úmyslně ztrácet svou hrdost,“ řekl Rockhold v Submission Radiu, kde potvrdil, že i on je jedním z těch případů, kteří se navzdory nedávné nepřízni osudu nevzdávají. To nám mimo jiné hodlá 6. listopadu hned dokázat.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin