top fight logo export web
9b7590dd4eade67c05309e3ac1ed42955e90d1a1

Ruská boxerská federace poslala Khabibovi smlouvu. Co myslíte, mám ji přijmout? ptá se Orel fanoušků

Khabib Nurmagomedov už od svého říjnového vystoupení na horké půdě T-Mobile Areny naznačuje, že jej láká přesun k boxu, kde by rád vyzval současnou boxerskou legendu Floyda Mayweathera.

A podobně jako v případě u organizace UFC, pod jejímiž křídly by současný šampion divize lehké váhy ještě rád smetl Georgese St-Pierra, se ruský Orel netajil ani tím, že na zápas s ním spěchá i „Money“ Mayweather. Jak je totiž známo, čas momentálně mluví ve prospěch borce z Machačkaly.

„Ruská boxerská federace za mnou přišla s nabídkou. Léto, Moskva, Lužniki (stadion až pro 80 tisíc diváků),“ uvedl na svých sociálních sítích Khabib. „Co myslíte, přátelé, máme tuto výzvu přijmout?“

Jak by tato událost zamíchala kartami osudu, to zatím netušíme. Jisté však je, že Nurmagomedova váže k UFC smlouva ještě na jeden zápas, avšak také je momentálně pod stopkou, jíž mu vystavila Nevadská atletická komise. Je tedy možné, že Dana White učiní pro letní boxerskou show výjimku, nabídne-li mu (například) Khabib něco na oplátku. Všichni vyhlíží jeho opakovaný souboj s Conorem McGregorem a ten by za normálních okolností nepřišel, nepodepsal-li by The Eagle nový kontrakt.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.