top fight logo export web
9b7590dd4eade67c05309e3ac1ed42955e90d1a1

Ruská boxerská federace poslala Khabibovi smlouvu. Co myslíte, mám ji přijmout? ptá se Orel fanoušků

Khabib Nurmagomedov už od svého říjnového vystoupení na horké půdě T-Mobile Areny naznačuje, že jej láká přesun k boxu, kde by rád vyzval současnou boxerskou legendu Floyda Mayweathera.

A podobně jako v případě u organizace UFC, pod jejímiž křídly by současný šampion divize lehké váhy ještě rád smetl Georgese St-Pierra, se ruský Orel netajil ani tím, že na zápas s ním spěchá i „Money“ Mayweather. Jak je totiž známo, čas momentálně mluví ve prospěch borce z Machačkaly.

„Ruská boxerská federace za mnou přišla s nabídkou. Léto, Moskva, Lužniki (stadion až pro 80 tisíc diváků),“ uvedl na svých sociálních sítích Khabib. „Co myslíte, přátelé, máme tuto výzvu přijmout?“

Jak by tato událost zamíchala kartami osudu, to zatím netušíme. Jisté však je, že Nurmagomedova váže k UFC smlouva ještě na jeden zápas, avšak také je momentálně pod stopkou, jíž mu vystavila Nevadská atletická komise. Je tedy možné, že Dana White učiní pro letní boxerskou show výjimku, nabídne-li mu (například) Khabib něco na oplátku. Všichni vyhlíží jeho opakovaný souboj s Conorem McGregorem a ten by za normálních okolností nepřišel, nepodepsal-li by The Eagle nový kontrakt.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!