top fight logo export web
8c3a39377e8bf7a2adad586e7d0463a0f4c3a0b4

Ruský „Krusher“ se prodral Alvarezovou „Bouří“ a vzal si zpátky titul WBO

První únorový víkend se nenesl jenom na vlně v Rakousku konaného XFN nebo v Brazílii pořádané UFC Fight Night. Brány profesionálního boxu nám otevřel i stadion Ford Center at The Star v Texasu, kde si to o pás šampiona WBO rozdali dva nesmiřitelní rivalové.

Ruský bojovník Sergey Kovalev (33-3-1, 28 KO), jemuž se přezdívá „Krusher“, nezažíval v posledních měsících zrovna lehké období. Kromě nadměrné konzumace alkoholu se dostal do problémů v osobním životě, díky nimž se začalo uvažovat, že sekne se svou profesionální kariérou.

Udatný a brzy již šestatřicetiletý rodák z Kopějsku se ale nedal, najal si osobního kouče Buddyho McGirta a s jeho pomocí restartoval kariéru. Vše vyústilo během noci na 2. února, když se kdysi obávaná mašina na knokauty znovu probrala a vzala si zpátky svůj pás šampiona polotěžké váhy organizace WBO.

Ačkoliv nám Kovalev v dlouhé dvanáctikolové bitvě své KO kouzlo neukázal, jeho dřívější přemožitel Elder „Storm“ Alvarez (první duel ze 4. srpna), který předtím ještě nepoznal hořkost porážky (nyní 24-1-0), protentokrát odcházel s kamenným výrazem ve tváři. Jeho pasivita v souboji se odrazila i na finálním verdiktu tří soudců, jež hlasovali jednoznačně pro Krushera (120-108, 116-112, 116-112).

Výsledky zbývajících zápasů najdete zde

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!