top fight logo export web
8c3a39377e8bf7a2adad586e7d0463a0f4c3a0b4

Ruský „Krusher“ se prodral Alvarezovou „Bouří“ a vzal si zpátky titul WBO

První únorový víkend se nenesl jenom na vlně v Rakousku konaného XFN nebo v Brazílii pořádané UFC Fight Night. Brány profesionálního boxu nám otevřel i stadion Ford Center at The Star v Texasu, kde si to o pás šampiona WBO rozdali dva nesmiřitelní rivalové.

Ruský bojovník Sergey Kovalev (33-3-1, 28 KO), jemuž se přezdívá „Krusher“, nezažíval v posledních měsících zrovna lehké období. Kromě nadměrné konzumace alkoholu se dostal do problémů v osobním životě, díky nimž se začalo uvažovat, že sekne se svou profesionální kariérou.

Udatný a brzy již šestatřicetiletý rodák z Kopějsku se ale nedal, najal si osobního kouče Buddyho McGirta a s jeho pomocí restartoval kariéru. Vše vyústilo během noci na 2. února, když se kdysi obávaná mašina na knokauty znovu probrala a vzala si zpátky svůj pás šampiona polotěžké váhy organizace WBO.

Ačkoliv nám Kovalev v dlouhé dvanáctikolové bitvě své KO kouzlo neukázal, jeho dřívější přemožitel Elder „Storm“ Alvarez (první duel ze 4. srpna), který předtím ještě nepoznal hořkost porážky (nyní 24-1-0), protentokrát odcházel s kamenným výrazem ve tváři. Jeho pasivita v souboji se odrazila i na finálním verdiktu tří soudců, jež hlasovali jednoznačně pro Krushera (120-108, 116-112, 116-112).

Výsledky zbývajících zápasů najdete zde

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.