top fight logo export web
Rytmus tipuje zapasy v boxu

Rytmus předpověděl výsledek bitvy Karlos Vémola vs. Patrik Kincl 2. Koho chválí a proč?

Patrik Rytmus Vrbovský tuší, že je odveta mezi Karlosem Vémolou a Patrikem Kinclem více mentální záležitostí. „Vyhraje ten, kdo bude mít lépe nastavenou hlavu.“  

Když se řekne Rytmus, každého napadnou pojmy, jako jsou hudebník, rapper či umělec, on je to však i nadšený boxer. Bojové sporty miluje, což je zároveň důvod, proč sám do tohoto drsného byznysu vstoupil.

Na celé tuzemské scéně se nepochybně nachází mnoho bojovníků, kteří si získali Patrikův obdiv. Jen jeden z celé té škály je ovšem něčím výjimečný. Jde o člověka, který se v kleci mění ve zvíře. Dokonce i jako zvíře myslí nebo se chová. Správně, jedná se o Karlose Vémolu.

Rytmus v souboji s Marpem v boxu
Rytmus v souboji s Marpem v boxu

Rytmus analyzuje

„Snažil jsem se Karlose analyzovat a podle mě se v kleci převtěluje do lva. Chodí tam jak zvíře, v hlavě si řekne, že jde lovit. Podle mě se prostě musíš ztotožnit s nějakým zvířetem, abys uvěřil v nadpřirozenou sílu. Šel s postojáři, kteří kdyby ho trefili na bradu, tak ho vypnou. Kromě Attily se to ale ještě nikomu nepodařilo,“ vyzdvihl Rytmus Terminátorovy kvality.

„Vyhraje ten, kdo se na to lépe připraví, kdo bude mít hlavu víc v pořádku. Kincl ji v prvním zápase v pořádku neměl, proto prohrál. Všechno je to o tom, jak je kdo sebevědomý. Každý tvrdí, že Karlos neumí boxovat, že dělá jen tu svoji zem. Jeho hlava ale funguje tak skvěle, že každého chytí a uválí,“ svěřil se v rozhovoru pro server kaocko.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!